FILAMENT 3D ROSA TPU Automotive 15 Glass Fiber Black to półelastyczny materiał typu FLEX wzbogacony o 15% włókna szklanego. Dodatek ten sprawia, że wydrukowana część jest sztywna, ale może odkształcać się pod obciążeniem bez pękania. Włókna szklane zapewniają również satynowe wykończenie powierzchni. Materiał ten jest doskonałym wyborem do zastosowań takich jak przemysł motoryzacyjny.
Parameters
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| BambuLab AMS | Tak |
| Waga | 500g |
| Kraj pochodzenia | Unia Europejska |
| Średnica struny | 1,75mm |
| Temperatura dyszy °C | 230-255 |
| Temperatura złoża °C | 60 - 90 |
| Typ dyszy (zalecany) | Utwardzony |
| Komora zamknięta | Zaleca się |
| Tolerancja średnicy | ± 0,05 mm |
Download
![Filament ROSA3D FLEX 75D + 15 Fiber Glass Czarny [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia Filament ROSA3D FLEX 75D + 15 Fiber Glass Czarny [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D FLEX 75D + 15 Fiber Glass Czarny [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia Filament ROSA3D FLEX 75D + 15 Fiber Glass Czarny [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D FLEX 75D + 15 Fiber Glass Czarny [1,75mm, 0,5kg] Filament ROSA3D FLEX 75D + 15 Fiber Glass Czarny [1,75mm, 0,5kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/b/2/b2ed17c7986738486be774c152af7293-screenshot-2025-09-18-at-16-37-22.png)















