Filament ROSA3D FLEX 85A Czarny [1,75mm, 0,5kg]
FILAMENT 3D ROSA-Flex 85A Black to elastyczny termoplastyczny poliuretan firmy ROSA3D, idealny do zastosowań technicznych wymagających odporności mechanicznej i wytrzymałości na rozciąganie.
Filament można wielokrotnie ściskać i rozciągać bez utraty kształtu. Charakteryzuje się również odpornością chemiczną na smary, oleje i rozpuszczalniki. Zalecany dla doświadczonych użytkowników drukarek 3D.
Zastosowania:
- Uszczelki, zderzaki, tłumiki drgań/nóżki,
- Etui na smartfony i obudowy urządzeń,
- Elementy dronów,
- Części samochodów RC.
Parameters
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| BambuLab AMS | Tak |
| Waga | 500g |
| Kraj pochodzenia | Unia Europejska |
| Średnica struny | 1,75mm |
| Temperatura dyszy °C | 195-225 |
| Temperatura złoża °C | 0-45 |
| Typ dyszy (zalecany) | Mosiądz |
| Komora zamknięta | Niewymagane |
| Tolerancja średnicy | ± 0,05 mm |
Download
filament_3d_rosa_flex_85a_black.pdf
(pdf, 828.9 kB)
![Filament ROSA3D FLEX 85A Czarny [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia Filament ROSA3D FLEX 85A Czarny [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D FLEX 85A Czarny [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia Filament ROSA3D FLEX 85A Czarny [1,75mm, 0,5kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D FLEX 85A Czarny [1,75mm, 0,5kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/d/3/d314cba6fc05ee4738117273bc106ad1-screenshot-2025-09-03-at-16-14-13.png)
![Filament ROSA3D FLEX 85A Czarny [1,75mm, 0,5kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/d/f/dffb898a374da0fd78b5b7e4f18c1830-screenshot-2025-09-03-at-16-14-20.png)
















