Filament ROSA3D PCTG-10GF Czarny Refill [1,75mm, 1kg]
FILAMENT 3D ReFill PCTG+10GF Light Gray to materiał techniczny o zwiększonej odporności na uderzenia i czynniki zewnętrzne oraz chemikalia. Charakteryzuje się niską kurczliwością, doskonałą przyczepnością do stołu roboczego i może być drukowany bez komory grzewczej. Dodatek włókien szklanych nadaje wydrukom matowe, lekko teksturowane wykończenie powierzchni.
Aby korzystać z filamentów ReFill, konieczne jest zainstalowanie ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
Parameters
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| BambuLab AMS | Tak |
| Refill | Tak |
| Waga | 1000g |
| Szybkie drukowanie | Tak |
| Kraj pochodzenia | Unia Europejska |
| Średnica struny | 1,75mm |
| Temperatura dyszy °C | 250-280 |
| Temperatura złoża °C | 70-90 |
| Typ dyszy (zalecany) | Utwardzony |
| Komora zamknięta | Zaleca się |
| Tolerancja średnicy | ± 0,05 mm |
Download
filament_3d_refill_pctg_10gf_black.pdf
(pdf, 788.9 kB)
Master_Spool_ROSA.STL
(stl, 8.2 MB)
![Filament ROSA3D PCTG-10GF Czarny Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PCTG-10GF Czarny Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D PCTG-10GF Czarny Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PCTG-10GF Czarny Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D PCTG-10GF Czarny Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/e/e/eedefe9241b8eec955941738864655df-screenshot-2025-09-16-at-14-08-54.png)
![Filament ROSA3D PCTG-10GF Czarny Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/f/b/fb83a9ff7034402b309b6f4f5f833431-screenshot-2025-09-16-at-14-09-08.png)

















