Filament ROSA3D PETG Standard HS Biały Refill [1,75mm, 1kg]
Filament 3D ReFill PET-G Standard HS (politereftalan etylenu modyfikowany glikolem) to materiał do druku 3D znany z łatwości drukowania, wysokiej przezroczystości i neutralnego zapachu.
Przezroczysty PET-G idealnie nadaje się do drukowania abażurów, dyfuzorów światła i wazonów.
Aby korzystać z filamentów ReFill, konieczne jest zainstalowanie ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
Parameters
| Kolor | Biały |
|---|---|
| BambuLab AMS | Tak |
| Refill | Tak |
| Waga | 1000g |
| Szybkie drukowanie | Tak |
| Kraj pochodzenia | Unia Europejska |
| Średnica struny | 1,75mm |
| Temperatura dyszy °C | 195-225 |
| Temperatura złoża °C | 40 - 60 |
| Typ dyszy (zalecany) | Mosiądz |
| Komora zamknięta | Niewymagane |
| Tolerancja średnicy | ± 0,05 mm |
Download
filament_3d_refill_pet_g_standard_hs_gray.pdf
(pdf, 881.1 kB)
Master_Spool_ROSA.STL
(stl, 8.2 MB)
![Filament ROSA3D PETG Standard HS Biały Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PETG Standard HS Biały Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D PETG Standard HS Biały Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PETG Standard HS Biały Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D PETG Standard HS Biały Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/f/a/fab2cfab02ec85959d78c615804a710a-screenshot-2025-09-08-at-13-22-11.png)
![Filament ROSA3D PETG Standard HS Biały Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/0/2069d00816c06b2cf4ba50f92c2edc0f-screenshot-2025-09-08-at-13-22-17.png)
















