Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg]
Filament 3D PLA Pastel Coral został stworzony dla osób poszukujących delikatnych, pastelowych kolorów. Umożliwia szybkie drukowanie z doskonałą rozdzielczością szczegółów. Matowa tekstura i odcienie inspirowane wiosną nadają wydrukom subtelny i harmonijny wygląd. Filament jest łatwy w druku, charakteryzuje się niską kurczliwością, doskonałą przyczepnością warstw i brakiem zapachu.
Pastelowa Coral idealnie nadaje się do drukowania wazonów, sztucznych warzyw i owoców.
Aby korzystać z filamentów ReFill, konieczne jest zainstalowanie ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
| Kolor | Pomarańczowy, Różowy, Pastel |
|---|---|
| BambuLab AMS | Tak |
| Refill | Tak |
| Waga | 1000g |
| Szybkie drukowanie | Tak |
| Kraj pochodzenia | Unia Europejska |
| Średnica struny | 1,75mm |
| Temperatura dyszy °C | 195-225 |
| Temperatura złoża °C | 40 - 60 |
| Typ dyszy (zalecany) | Mosiądz |
| Komora zamknięta | Niewymagane |
| Tolerancja średnicy | ± 0,05 mm |
![Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/d/2/d293bda8bb848d1e86d1343b39bcf4ca-screenshot-2025-08-18-at-16-14-21.png)
![Filament ROSA3D PLA Pastel Koral Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/a/a/aac6a228f8e1e1bbfc3e303fc75fc3e8-screenshot-2025-08-18-at-16-14-28.png)















