Filament ROSA3D SILK Magic Aurora Refill [1,75mm, 1kg]
Filament 3D ReFill PLA Magic Silk to materiał do druku 3D oparty na PLA-Silk, łączący dwa kolory w jednym pasmie dzięki współwytłaczaniu. Tworzy „magiczne” efekty wizualne, szczególnie w złożonych modelach o skomplikowanych detalach.
Drukowanie odbywa się przy użyciu ustawień PLA Starter bez konieczności zmniejszania prędkości. Filament charakteryzuje się niską kurczliwością, brakiem zapachu, doskonałą przyczepnością warstw i precyzyjnym odwzorowaniem szczegółów.
Aby korzystać z filamentów ReFill, konieczne jest zainstalowanie ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
| Kolor | Niebieski, Zielony, Fioletowy |
|---|---|
| BambuLab AMS | Tak |
| Refill | Tak |
| Waga | 1000g |
| Szybkie drukowanie | Tak |
| Kraj pochodzenia | Unia Europejska |
| Średnica struny | 1,75mm |
| Temperatura dyszy °C | 195-225 |
| Temperatura złoża °C | 40 - 60 |
| Typ dyszy (zalecany) | Mosiądz |
| Komora zamknięta | Niewymagane |
| Tolerancja średnicy | ± 0,05 mm |
![Filament ROSA3D SILK Magic Aurora Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D SILK Magic Aurora Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D SILK Magic Aurora Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D SILK Magic Aurora Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D SILK Magic Aurora Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/e/1/e1e040921bc234e269e572fd5ce75068-screenshot-2025-09-04-at-14-46-35.png)
![Filament ROSA3D SILK Magic Aurora Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/f/9/f90be25ec0a525da8078b678f65fd72f-screenshot-2025-09-04-at-14-46-42.png)
![Filament ROSA3D SILK Magic Aurora Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/0/1/01d7059acb6457dafc64cb92e01bd839-screenshot-2025-09-04-at-14-46-47.png)
![Filament ROSA3D SILK Magic Aurora Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/9/8/989c9fd05988651ffae5ded64bc8f4da-screenshot-2025-09-04-at-14-46-52.png)















