Filament ROSA3D SILK Multicolour Moon Refill [1,75mm, 1kg]
Seria Multicolour Silk jest łatwa w druku, kompatybilna ze standardowymi ustawieniami PLA (temperatura dyszy około 215°C) i nie wymaga zamkniętej komory ani zmniejszenia prędkości drukowania. Przejścia kolorów zależą od rozmiaru modelu i wypełnienia. Kolor początkowy szpuli może się różnić w zależności od partii produkcyjnej.
Filament 3D ReFill Multicolour Silk pozwala na łatwe tworzenie wydruków 3D o unikalnych kombinacjach kolorów, z odcieniami. Jego formuła na bazie PLA zapewnia błyszczące wykończenie, które pięknie odbija światło. Szpula o wadze 1000 g zawiera ponad 5 cykli kolorów (po 170 g każdy). Liczba widocznych kolorów zależy od rozmiaru modelu i wypełnienia.
Aby korzystać z filamentów ReFill, konieczne jest zainstalowanie ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
| Kolor | Biały, Czarny |
|---|---|
| BambuLab AMS | Tak |
| Refill | Tak |
| Waga | 1000g |
| Szybkie drukowanie | Tak |
| Kraj pochodzenia | Unia Europejska |
| Średnica struny | 1,75mm |
| Temperatura dyszy °C | 195-225 |
| Temperatura złoża °C | 40 - 60 |
| Typ dyszy (zalecany) | Mosiądz |
| Komora zamknięta | Niewymagane |
| Tolerancja średnicy | ± 0,05 mm |
![Filament ROSA3D SILK Multicolour Moon Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D SILK Multicolour Moon Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D SILK Multicolour Moon Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D SILK Multicolour Moon Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D SILK Multicolour Moon Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/4/7/47265492b5bb4e566122563532e2d494-screenshot-2025-09-16-at-16-32-08.png)
![Filament ROSA3D SILK Multicolour Moon Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/f/e/fece623fefe2aa18ecbb33d49943a9ff-screenshot-2025-09-16-at-16-32-22.png)
![Filament ROSA3D SILK Multicolour Moon Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/3/0/303d463c250634b3ef3c09b85e6cee5c-screenshot-2025-09-16-at-16-32-15.png)



















