Filament ROSA3D SILK Srebro Refill [1,75mm, 1kg]
Filament 3D ReFill Silk to trwały i łatwy w użyciu filament, wyróżniający się intensywnym żółtym kolorem i wyjątkowym połyskiem. Wydruki wykonane z tego materiału charakteryzują się przyciągającą wzrok, błyszczącą powierzchnią.
Zastosowania:
– dekoracje świąteczne,
– abażury,
– dyfuzory lamp.
Aby korzystać z filamentów ReFill, konieczne jest zainstalowanie ROSA3D Masterpool.

Tutorial on how to use Refill filament
Parameters
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| BambuLab AMS | Tak |
| Refill | Tak |
| Waga | 1000g |
| Szybkie drukowanie | Tak |
| Kraj pochodzenia | Unia Europejska |
| Średnica struny | 1,75mm |
| Temperatura dyszy °C | 195-225 |
| Temperatura złoża °C | 40 - 60 |
| Typ dyszy (zalecany) | Mosiądz |
| Komora zamknięta | Niewymagane |
| Tolerancja średnicy | ± 0,05 mm |
Download
filament_3d_refill_pla_silk_silver.pdf
(pdf, 759.5 kB)
Master_Spool_ROSA.STL
(stl, 8.2 MB)
![Filament ROSA3D SILK Srebro Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D SILK Srebro Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/1/1/11d1c0966533c29a4487223d1e85e4c7-logo.png)
![Filament ROSA3D SILK Srebro Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia Filament ROSA3D SILK Srebro Refill [1,75mm, 1kg] :: Filamentia](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/2/a/2aaa91f8957a56da09f5a5a53061db8a-logo.png)
![Filament ROSA3D SILK Srebro Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/a/3/a3f8a010a82934e7aa659c38cbaf848c-screenshot-2025-09-01-at-14-51-29.png)
![Filament ROSA3D SILK Srebro Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/4/7/476814ef4091cfc9043708089822259c-screenshot-2025-09-01-at-14-51-35.png)
![Filament ROSA3D SILK Srebro Refill [1,75mm, 1kg]](https://filamentia.s22.cdn-upgates.com/_cache/f/e/feb13f00d1354e3a21ee1b3b0ad40138-screenshot-2025-09-01-at-14-51-41.png)
















